01.05.2019
Sektörel Bazda Üyelerimizle Kahvaltıda Buluşmaya Devam Ediyoruz

GİV Üye Kahvaltı programlarımız devam ediyor. 30 Nisan 2019 Salı sabahı gerçekleşen kahvaltı programına Vakıf Başkanımız, GİV İcra Kurulu Heyetimiz ve sektörel bazda değerli üyelerimiz katıldı, gerçekleşen üye kahvaltı programında nitelikli bir tanışma ve verimli bir buluşma gerçekleşmiş oldu.

GİV Başkanı Mehmet Koç, İcra heyeti ve katılımcı üyelerin katıldığı üye kahvaltı programında üyeler firma bilgileri ve faaliyet alanlarını ve Girişimci İş Adamları Vakfı’ndan beklentilerini dile getirdiler. Üyelerimiz ayrıca kendi sektörlerindeki yaşadıkları sorunları dile getirdi. Vakıf yönetimimiz ve konuyla ilgili görüşü olan diğer üyelerimizin de katılımıyla bu sorunlara çözüm önerilerinin sunulduğu, gelecek projeksiyonlarının çizildiği bir görüş alış-verişine dönüşen üye buluşmamız soru cevap kısmıyla devam etti.

Üye kahvaltı programının ardından Vakıf yönetimimiz ve isteyen üyelerimiz KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Sınıfımızdaki tanışma dersine katılım gösterip Girişimci Adayları ile tanışma, görüş alışverişinde bulunma, tecrübe aktarma imkanı buldular.

Üyelerimizle kahvaltı buluşmamız vakıf binası önünde çekilen hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi. Kahvaltı programımıza iştirak eden üyelerimize teşekkür ediyoruz.

GİV olarak tüm çalışmalarımızda yer almak veya çalışmalarımızdan azami derecede faydalanmak için Vakfımıza Üye Olabilirsiniz.

Düzenlediğimiz tüm etkinlik ve eğitimleri, çalışmalarımızı aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz;

Linkedin: tr.linkedin.com/in/givorgtr

Twitter: twitter.com/givorgtr

Youtube: youtube.com/user/givorgtr

Facebook: facebook.com/givorgtr

Instagram: instagram.com/givorgtr/

Saygılarımızla,

Girişimci İş Adamları Vakfı

DİGER HABERLER